Gösterilen sonuç sayısı: 6

Göster Tümü

CONTACT CLEANER SPRAY

Kontak Temizleyici Sprey

Elektrik iletkenliğini artırır, sürtünmeyi ve aşınmayı azaltır. Perfects Kontak Temizleyici Sprey nem, pas ve korozyona dayanıklıdır. Ev aletlerini, bahçe ekipmanını, araba kilitlerini, otomobil farı tutucularını, fişleri ve fermuarları, menteşeleri, kilitleri ve perde raylarını temizler, yağlar ve korur. Ayrıca bisiklet zincirleri ve dişliler için idealdir ve metal, plastik, boya ve kauçuk üzerinde güvenle kullanılabilir. Bu sprey silikon içermez.

FOAM CLEANER SPRAY

Evrensel Köpüklü Temizleyici Sprey

Yüzeylerde biriken yaygın gres yağı, toz ve parmak izlerini etkili bir şekilde temizler.  

INSTANT CLEANER SPRAY

Anında Temizlik Spreyi

Her türlü cam, ayna, formika, plastik vb. için idealdir. Hızlı ve iz bırakmayan temizlik. Her türlü kalıcı lekeyi, gres yağını, parmak izini ve kiri temizler.  

MULTI OIL SPRAY

Çok Amaçlı Yağ Spreyi

Tek bir uygulamada pası temizleyen, yağlayan, besleyen ve önleyen yüksek kaliteli ve yapışkan olmayan yağ. Pasları çözer ve neme ve paslanmaya karşı koruma sağlar. Ev aletlerini, bahçe ekipmanını, otomobil kilitlerini, kilit silindirlerini, silindirleri, yayları, kılavuzları, otomobil farı tutucularını, fişleri ve fermuarları, menteşeleri, kilitleri ve perde raylarını yağlar ve korur. Bisiklet zincirleri, dişliler, elektrikli aletlerin ve motorların hassas parçaları için idealdir. Gıcırtıyı önler ve hareketli parçaların sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlar. Silikon içermez ve tüm malzemelerde kullanımı güvenlidir.  

POWER DUSTER SPRAY

Power Duster

Bilgisayar ve elektronik cihazlar için hızlı ve etkili bakım sağlar. Klavyelerin, yazıcıların, tarayıcıların, fotokopi makinelerinin, optik sürücülerin vb. ulaşılması zor alanlarını temizlemek için kullanabilirsiniz. Birlikte verilen uzatma pipeti ile iyice gizlenmiş her kir ve toz parçasına ulaşabilirsiniz.  

WOOD / STONE STAIN REMOVER SPRAY

Ahşap / Taş Yüzeylerden Leke Çıkarıcı Sprey

Ahşap ve taş yüzeylerdeki lekeleri temizler. Kullanımı kolay ve pratiktir. Tereyağı, gres yağı, yağ, yumurta vb. lekelerinde kesin sonuç verir. Çizgi izi bırakmaz. Gres yağı birikintilerini emer ve kurutur, zeminde fırça veya nemli bir bezle çıkarılabilen ince bir beyaz toz tabakası bırakır. İçindekiler EC 927-510-4 HİDROKARBONLAR, C7, N-ALKANLAR, İZOALKANLAR, SİKLİKLER